De Alguna Manera: Vertaling en tekst - Luis Eduardo Aute
De vertaling van De Alguna Manera - Luis Eduardo Aute in Spaans en de originele liedteks
Hieronder vindt u teksten , muziekvideo en vertaling van De Alguna Manera - Luis Eduardo Aute in verschillende talen.
De muziekvideo met het audiotrack van het nummer wordt automatisch rechtsonder gestart.
Om de vertaling te verbeteren kunt u deze link volgen of op de blauwe knop onderaan drukken.
De Alguna Manera
De Alguna Manera is de nieuwe single vanLuis Eduardo Aute afkomstig van het album 'Rito' gepubliceerd Zaterdag 1 Augustus 2026.
Dit is de lijst van de 15 liedjes waaruit het album bestaat. Jullie kunnen erop klikken om de vertaling en de tekst te zien.
Hier is een korte lijst van de liedjes gecomponeerd door die tijdens het concert zouden kunnen worden afgespeelden het referentiealbum:- Mientras Tanto, Amando
- Dentro
- Acaso
- Las cuatro y diez
- La mala muerte
- Hay algo en el aire
- Estupida manía circular
- Amor
- De alguna manera
- Lecho de amor y muerte
- Quiero apurar cada grano de arena
- Acaso una mirada
- Cuéntame Una Tontería
- Rito de agujeros y cipreses
- Epílogo: autotango del cantautor
Andere albums van Luis Eduardo Aute
We willen enkele van zijn andere albums herinneren die hieraan voorafgingen: Albanta / Slowly / Alma / Segundos fuera / Cuerpo a cuerpo / Diálogos de Rodrigo y Gimena / Fuga / Ufff! / Aire / Intemperie.
Audio en Video De Alguna Manera
van Luis Eduardo Aute
Liedtekst De Alguna Manera
van Luis Eduardo Aute
Let op: het materiaal staat NIET op onze server. Via deze tabel met directe links kunt u pagina's van sites invoeren die de tekst en in sommige gevallen de vertaling van De Alguna Manera bevatten.
KREDIETEN
Als je dit nummer leuk vindt, raden we je aan om het te kopen. Op deze manier steun je ze.
Somnis De La Plaça Rovira - Luis Eduardo Aute: vertaling en teks 