Te Necesito: Vertaling en tekst - Cali Y El Dandee
De vertaling van Te Necesito - Cali Y El Dandee in Spaans en de originele liedteks
Hieronder vindt u teksten , muziekvideo en vertaling van Te Necesito - Cali Y El Dandee in verschillende talen.
De muziekvideo met het audiotrack van het nummer wordt automatisch rechtsonder gestart.
Om de vertaling te verbeteren kunt u deze link volgen of op de blauwe knop onderaan drukken.
Te Necesito
Te Necesito is de nieuwe single vanCali Y El Dandee afkomstig van het album '3 A.M.' gepubliceerd Zondag 9 Juli 2023.
Dit is de lijst van de 14 liedjes waaruit het album bestaat. Jullie kunnen erop klikken om de vertaling en de tekst te zien.
Hier is een korte lijst van de liedjes gecomponeerd door die tijdens het concert zouden kunnen worden afgespeelden het referentiealbum:- Bésame
- Yo Te Esperaré
- 3 A.M.
- Hoy
- No Hay 2 Sin 3
- La Playa
- Te Doy Mi Corazón
- Volar
- Te Necesito
- No Digas Nada
- Ya Se Que Te Vas
- Gol
- Te Necesito - 858874
- Tus Ojos
Andere albums van Cali y El Dandee
Dit album is zeker niet het eerste in zijn carrière, we willen albums als Colegio onthouden.
Audio en Video Te Necesito
van Cali Y El Dandee
Liedtekst Te Necesito
van Cali Y El Dandee
Let op: het materiaal staat NIET op onze server. Via deze tabel met directe links kunt u pagina's van sites invoeren die de tekst en in sommige gevallen de vertaling van Te Necesito bevatten.
KREDIETEN
Het nummer "Te Necesito" is geschreven door Mauricio Rengifo. Steun de auteurs en labels achter de creatie door het te kopen als je wilt.